CHP MUĞLA’DA HUKUKÇU ADAYLAR ÖNCÜLÜĞÜNDE SEÇİME GİDİYOR
  • AjansCanka
  • Muğla
  • CHP MUĞLA’DA HUKUKÇU ADAYLAR ÖNCÜLÜĞÜNDE SEÇİME GİDİYOR

CHP MUĞLA’DA HUKUKÇU ADAYLAR ÖNCÜLÜĞÜNDE SEÇİME GİDİYOR

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel  Seçimleri ne 4 hafta kala, CHP Muğla İl Başkanlığı il geneli partililere milletvekili aday tanıtım toplantısı yaptı. Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen tanıtımda;  CHP Muğla Milletvekili Adayları Cumhur Uzun, Gizem Özcan, Süreyya Öneş Derici, Selçuk Özdağ, Mehmet Demir, Fatma Gebeş Çimen ve Salih Nazmi Büyükdöğerlioğlu kamuoyuna tanıtılırken,  Gelecek Partisi kontenjanından 4. Sıra adayı Selçuk Özdağ,  toplantıya katılmadı.

ABONE OL
17 Nisan 2023 15:01
CHP MUĞLA’DA HUKUKÇU ADAYLAR ÖNCÜLÜĞÜNDE SEÇİME GİDİYOR
0

BEĞENDİM

ABONE OL

CHP MUĞLA’DA HUKUKÇU ADAYLAR ÖNCÜLÜĞÜNDE SEÇİME GİDİYOR
                CHP Muğla Milletvekili Adaylarının ilk iki sırasında eski Muğla Baro Başkanı Avukat Cumhur Uzun ve Avukat Gizem Özcan yer alıyor.
HABERİN VİDEOSU CankaTV
Kanalımıza Abone Olunuz.

14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimi ve 28. Dönem Milletvekili Genel  Seçimleri ne 4 hafta kala, CHP Muğla İl Başkanlığı il geneli partililere milletvekili aday tanıtım toplantısı yaptı.
Muğla’nın merkez ilçesi Menteşe’de Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşen tanıtımda;  CHP Muğla Milletvekili Adayları Cumhur Uzun, Gizem Özcan, Süreyya Öneş Derici, Selçuk Özdağ, Mehmet Demir, Fatma Gebeş Çimen ve Salih Nazmi Büyükdöğerlioğlu kamuoyuna tanıtılırken,  Gelecek Partisi kontenjanından 4. Sıra adayı Selçuk Özdağ,  toplantıya katılmadı.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün, eski CHP Milletvekilleri, CHP İlçe Başkanları ve Belediye Başkanlarının da konuk olduğu tanıtım toplantısında; CHP Marmaris İlçe Başkanı Zekican Balcı ve Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın toplantıya gelmemesi, partililer arasında gündem konusu oldu.
Toplantının ev sahibi CHP Muğla İl Başkanı Hüseyin Erol açılış konuşmasında seçimlerin Cumhuriyetin ikinci yüzyılının başlangıcı olacağına dikkat çekerek; “Demokrasi için, aydınlık yarınlar için, haksızlığa uğramış her bir yurttaşımız için başaracağız. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında çocuklarımız ve gençlerimiz, çağdaş modern gerçek bir demokrasi ile taçlanmış, hukukun üstünlüğünün egemen olduğu ve egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğu bir güne uyanacak. Söz veriyorum Muğla’ya bahar gelecek, Türkiye’ye bahar gelecek ve 15 Mayıs’ın şafağında zaferin sıcak güneşiyle hep birlikte kucaklaşacağız.” dedi.
MİLLET İTTİFAKI CUMHURBAŞKANI ADAYI MUĞLA SEÇİM OFİSİ AÇILDI

CHP Muğla Milletvekili aday tanıtımı sonrası adaylar ve partililer; Millet İttifakı 13. Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu adına hazırlanan Menteşe Seçim Ofisi’nin açılışını gerçekleştirdiler. Ata SEVGİ AjansCANKA

RAMAZAN BAYRAMI VE 23 NİSAN KUTLAMALARI 2023

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.