MUĞLA’DA COVİD 19 AŞILAMASI BAŞLADI

MUĞLA’DA COVİD 19 AŞILAMASI BAŞLADI

ABONE OL
14 Ocak 2021 15:53
MUĞLA’DA COVİD 19 AŞILAMASI BAŞLADI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MUĞLA’DA COVİD –  19 AŞILAMASI BAŞLADI
               İl genelinde bulunan tüm sağlık çalışanları için yeterli aşı stoğu bulunan Muğla’da; İlk etapta kamuda görev yapan 7110 Sağlık Çalışanına Covid – 19 Aşısı yapılacak.

Muğla AK Parti Milletvekili Yelda Erol Gökcan tarafından verilen yazılı bilgiye göre; Muğla AK Parti İl Başkanı Kadem Mete ve AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan;  Muğla’da aşı çalışmalarının başlaması nedeniyle MSKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesini ve Menteşe Devlet Hastanesini ziyaret ettiler.
                Sağlık çalışanlarına teşekkür belgesi sunan Milletvekili Gökcan yazılı verdiği bilgide; “ İlk aşamada Muğla’mızda kamuda görev yapan 7110 sağlık çalışanı unvan gözetmeksizin tüm çalışanlar hizmetli, güvenlik, TYP personeli dahil aşılanacaktır. 6578 Özel Sağlık Çalışanı;Özel Hastaneler, Tıp Merkezleri, Eczacılar, İşyeri Hekimleri, Muayenehanesi olan hekimler, Özel Diş Hekimleri  olmak üzere 13 bin 688 sağlık çalışanı aşılanmaya  bugün itibariyle başlandı. Muğla’nın tüm ilçelerinde görev yapan sağlık personelinin aşılanması için yeterli aşı stoğumuz bulunmaktadır.
                Birinci aşamada aşı uygulanacak gruplar içerisinde yer alan yaşlı bakımevlerinde, engelli rehabilitasyon merkezlerinde ve koruma evlerinde kalanlara ve hizmet sunanlara aşılama hizmeti sunulacaktır.  Tüm aşılama hizmetleri ücretsiz bir şekilde sağlanacaktır.
                               Vatandaşlarımız Sağlık Bakanlığımız Bilim Kurulu önerileri doğrultusunda aşılama önceliklerine göre; MHRS web, MHRS mobil, ALO 182 veya e-Nabız üzerinden veya doğrudan, kendisine en yakın sağlık kurumundan, Aile Sağlığı Merkezleri / Özel veya Kamu Hastanelerinden randevu alarak aşılanacaktır. Sıramız geldiğinde bizler de aşı olacağız. Tüm vatandaşlarımızı sırası geldiğinde aşı olmaya davet ediyorum.” dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

________________________________________
AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)
ajanscanka.com/saglik-yasam/dis-sagliginda-erken-teshis-dental-tomografi.html
_________________________________________
MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA, AKLA GELİR NET SİGORTA!..
ajanscanka.com/ekonomi/marmaris_te_sigortaci_net_sigorta_tel_adres_elmas_ulupinar.html

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.