KAMPA ZİYARETE GELEN TİLKİ’YE “DURSUN” ADINI VERDİ!

KAMPA ZİYARETE GELEN TİLKİ’YE “DURSUN” ADINI VERDİ!

Siyaset hayatına Marmaris CHP’de başlayıp, uzun yıllar CHP’nin katırı olarak, yıllarca yükünü çeken ve kendi yorumuna göre yapılan haksızlıklara dayanamayıp Memleket Partisine geçen, benzer gerekçelerle bu kez Memleket partisinden de istifa ederek, siyaseten bağımsız kalan  Marmaris siyasetinin ele avuca sığmaz çocuğu Özat Akgül’ün dün geceki sürpriz konuğu bir Yabani Tilki oldu.

ABONE OL
7 Ağustos 2022 12:45
KAMPA ZİYARETE GELEN TİLKİ’YE “DURSUN” ADINI VERDİ!
1

BEĞENDİM

ABONE OL

KAMPA ZİYARETE GELEN TİLKİ’YE “DURSUN” ADINI VERDİ!
Marmaris siyasetinin son 30 yılının renkli siması Özat Akgül;  Taşlıca Serçe Limanı yakınlarında kurduğu kampta geceyi, yabani bir Tilki ile geçirdi.

HABERİN VİDEOSU (Lütfen Kanalımıza Abone Olun)

Siyaset hayatına Marmaris CHP’de başlayıp, uzun yıllar CHP’nin katırı olarak, yıllarca yükünü çeken ve kendi yorumuna göre yapılan haksızlıklara dayanamayıp Memleket Partisine geçen, benzer gerekçelerle bu kez Memleket partisinden de istifa ederek, siyaseten bağımsız kalan  Marmaris siyasetinin ele avuca sığmaz çocuğu Özat Akgül’ün dün geceki ( 06 Ağustos 2022) sürpriz konuğu bir Yabani Tilki oldu.

Marmaris’te renkli kişiliği ve doğa ve çevreye verdiği önemle bilinen Özat Akgül;  bu kez Taşlıca Köyü mahallesi sınırları içerisinde bulunan Serçe Limanı mevkiinde kamp kurdu.  Yemek faslında bir ses duyan Akgül; kedi sanarak sesin geldiği yere baktığında, bir de ne görsün!.. Yanına gelen bir Tilki!..
                Her hareketinden aç olduğu belli olan Tilki; Akgül’den geriye kalan tüm yiyecekleri yiyerek, sonrasında tekrar  ormana gidip, karanlıkta kayboldu.
                Tilki’ye “Dursun “ adını verdiğini söyleyen Akgül verdiği bilgide; “Görüyorsunuz. Doğal denge bir şekilde devam ediyor. Yeter ki insanlar işi karıştırmasınlar. Bende korkmadan yanıma gelen Tilki’yle, büyük bir keyifle yiyeceğimi paylaştım, hatta ona dokunacak, sevecek kadar da yaklaştım. O’na Dursun adını verdim. Nedenine gelince; doğa ve çevremizi korumalıyız. Bu Tilki de kendi doğal ortamında kalsın, doğada dursun diye.” dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA  
   

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.