MARMARİS TURİZM SEZON FİNALİNİ GÜLBEN ERGEN’LE YAPTI

MARMARİS TURİZM SEZON FİNALİNİ GÜLBEN ERGEN’LE YAPTI

Turizm sezonunun sona erdiği bu günlerde Marmaris, hala Gülben Ergen’i konuşuyor!.. Marmaris önceki 3 dönem Belediye Başkanı Ali Acar; sahibi olduğu otelinde, “Nergis Otel'den Premier Nergis'e Dostlarla,Yeniden Doğuş Gecesi" adlı turizm sezonu sezon finalinde; otel çalışanları ve Acar ailesinin yakın dostlarından 500 özel konuk, ünlü sanatçı Gülben Ergen’in sahne şovuyla, doyasıya eğlendi.

ABONE OL
23 Kasım 2022 15:24
MARMARİS TURİZM SEZON FİNALİNİ GÜLBEN ERGEN’LE YAPTI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MARMARİS TURİZM SEZON FİNALİNİ GÜLBEN ERGEN’LE YAPTI
Turizm sezonunun sona erdiği bu günlerde Marmaris, hala Gülben Ergen’i konuşuyor!..


Marmaris önceki 3 dönem Belediye Başkanı Ali Acar; sahibi olduğu otelinde, “Nergis Otel’den Premier Nergis’e Dostlarla,Yeniden Doğuş Gecesi” adlı turizm sezonu sezon finalinde; otel çalışanları ve Acar ailesinin yakın dostlarından 500 özel konuk, ünlü sanatçı Gülben Ergen’in sahne şovuyla, doyasıya eğlendi.
ACAR BAŞKAN KİMLERE GÖNDERMEDE BULUNDU?..
Haberin Videosu CankaTV (1)

Gecede Başkan Ali Acar yaptığı açılış konuşmasında; “34 yıldır hizmet veren bu otel; Marmaris’e yakışan, bizlere yakışan bir durumdadır. Burası Ali Acar’ın ve çekirdek ailesinin ekmek teknesi. Benim karım, oğlum ve kızımın burası teminatı. Burayla ilgili en ufak yanlış düşünen bir insanın?.. Gerisini söylemek istemiyorum, karşısında Ali Acar Var… Bizi rahat bırakın!..” dediği sözleri, Marmaris’te gündem oldu.

GÜLBEN ERGEN’İN İŞGÜZAR ORGANİZATÖRÜ KİM?
Haberin Videosu CankaTV
(2)

                Ünlü sanatçı Gülben Ergen, konserine konuklar arasında devam ederken AjansCANKA, canlı yayındaydı.  Doğaçlama devam eden sohbet sırasında Gülben Ergen esprili bir şekilde, “Şu an canlı yayındaymışız nerede? “ diye sorduğu anda, kendisinin organizatör olduğunu iddia eden bir kişi yayın anında kameraya el koymaya kalkıştı ve sonuçta ortaya bu görüntüler çıktı. Ata SEVGİ AjansCANKA

Sevgi Acar, Gülben Ergen, Ali Acar.

Marmaris DTO Kurucu Başkanı Hasan Mengi ve eşi Alev Mengi

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.