MARMARİS’İN GOCA ÇINARINDAN BÜYÜKLERE DERS KİTABI

MARMARİS’İN GOCA ÇINARINDAN BÜYÜKLERE DERS KİTABI

ABONE OL
1 Mart 2022 16:37
MARMARİS’İN GOCA ÇINARINDAN BÜYÜKLERE DERS KİTABI
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MARMARİS’İN GOCA ÇINARINDAN BÜYÜKLERE DERS KİTABI
Köy Enstitülerinin ilk mezunlarından Marmarisli 95 yaşındaki öğretmen Fikri Türkel; “Ana gibi baba gibi sevdiğim insanlar” adlı ilk kitabını, okuyucularıyla buluşturdu.
Marmarisli iş adamı Mehmet Baysal’ın teşvikiyle; Kapurcuk Kültür ve Gastronomi Evi Kültür Yayını olarak basımı yapılan kitap için dün (22 Aralık 2021) gerçekleşen imza günü, Marmaris sakinlerinden büyük ilgi gördü.
                Kitabın yayıncısı İşadamı Mehmet Baysal verdiği bilgide; “Bir asıra 5 kala ömür yaşamış ve daha uzun yıllar yaşamasını dilediğimiz değerli büyüğümüz Fikri öğretmenimiz, çok sayıda öğrencisini ülkemize memleketimize faydalı insanlar olarak yetiştirmiş. Goca Çınar’ımız Fikri öğretmenimizin kitabını bastırmak, bizler için büyük bir onur ve gururdur. İkinci kitabını da yayınlamayı çok istiyoruz.”dedi.
                Kitapseverlere ücretsiz dağıtılan “Ana gibi baba gibi sevdiğim insanlar” adlı kitap; asırlık eğitim çınarı Fikri Türkel’in son 5 yılda kaleme aldığı, büyüklere ders niteliğinde 100 anısının yer aldığı 142 sayfadan oluşuyor. AjansCanka 

______________________________________
AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)
ajanscanka.com/saglik-yasam/dis-sagliginda-erken-teshis-dental-tomografi.html
_________________________________________
MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA, AKLA GELİR NET SİGORTA!..
ajanscanka.com/ekonomi/marmaris_te_sigortaci_net_sigorta_tel_adres_elmas_ulupinar.html

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.