MARMARİS’TE MATEMATİKÇİ VE HUKUKÇU BAŞSAVCI GÖREVDE!

MARMARİS’TE MATEMATİKÇİ VE HUKUKÇU BAŞSAVCI GÖREVDE!

2022 Adli Yargı yaz kararnamesi ile Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan;  hem Matematikte hem de Hukukta yüksek lisanlı Başsavcı Turgay Karabulut kendisi ile bilgi verirken;  7 / 24 iletişime açık olduğuna dikkat çekerek; “Marmaris gibi güzel bir yerde görev yapmak, daha fazla hassasiyet gerektirir diye düşünüyorum. Özellikle yanan ormanlarımız….

ABONE OL
18 Ağustos 2022 18:34
MARMARİS’TE MATEMATİKÇİ VE HUKUKÇU BAŞSAVCI GÖREVDE!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MARMARİS’TE MATEMATİKÇİ VE HUKUKÇU BAŞSAVCI GÖREVDE!
Görevine başlayan Muğla’nın Marmaris ilçesi yeni Cumhuriyet Başsavcısı Turgay Karabulut; Marmaris Basın mensuplarını ağırladı.
Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı makamında dün (17 Ağustos 2022) gerçekleşen tanışma buluşmasına 15 basın mensubu katılırken, konuklara çay ve aşure ikram edildi.  Samsun Vezirköprü ve Tunceli Pertek Cumhuriyet Savcılığı görevlerinden sonra; 2022 Adli Yargı yaz kararnamesi ile Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan;  hem Matematikte hem de Hukukta yüksek lisanlı Başsavcı Turgay Karabulut kendisi ile bilgi verirken;  7 / 24 iletişime açık olduğuna dikkat çekerek; “Marmaris gibi güzel bir yerde görev yapmak, daha fazla hassasiyet gerektirir diye düşünüyorum. Özellikle yanan ormanlarımız…. Görev süremiz boyunca; orman yangınları çıkmaması için bize düşen ön araştırma çalışmalarımızı sürekli gerçekleştirecek, suç işlenmeden, ormanlarımızın yanmadan önleyici tedbirlerimizi artıracağız. İşlenen bir suçta düşünün ki, zanlı hüküm giymeden önce asla suçlu ilan edilemez, sizler hatta ben bile şüpheli durumunda olabiliriz. “ dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

“Marmaris Cumhuriyet Başsavcısı Turgay Karabulut Kimdir?

Marmaris Cumhuriyet Başsavcısı Turgay Karabulut;1981 yılında Elazığ da doğdu. 2003 yılında Fırat Üniversitesi Matematik Bölümünü, 2005 yılında Fırat Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü Matematik Tezsiz Yüksek Lisans eğitimini, 2014 yılında Dicle Üniversitesi Hukuk Fakültesini, 2018 yılında da, Marmara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Anabilim Dalında yüksek lisans eğitimini tamamladı.
Evli ve iki çocuk babası olan Başsavcı Karabulut; Samsun Vezirköprü ve Tunceli Pertek Cumhuriyet Savcılığı görevlerinden sonra, 2022 Adli Yargı yaz kararnamesi ile Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atandı.”

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.