MARMARİS’TE 26 YIL SONRA YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ
  • AjansCanka
  • Güncel
  • MARMARİS’TE 26 YIL SONRA YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

MARMARİS’TE 26 YIL SONRA YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ

ABONE OL
1 Şubat 2021 20:46
MARMARİS’TE 26 YIL SONRA YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MARMARİS’TE 26 YIL SONRA YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ DEĞİŞTİ
Marmaris Kaymakamlığı’nda olmaz denilen oldu, tam 26 yıl sonra, 27. Yılda  yeni bir Yazı İşleri Müdürü göreve başladı!..
Marmaris Kaymakamlığı’nda 1993 – 2019 yılları arasında tam tamına, aralıksız 26 yıl boyunca Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan Ercan Akgül, Eylül 2019’da Manisa’nın Saruhanlı ilçesine tayin oldu.  Akgül’ün gidişinden sonra Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy; Yazı İşleri Personel Şefi Olgun Mutaf’ı, vekaleten Yazı İşleri Müdürü olarak görevlendirdi.
Coronavirüs Pandemisi döneminin de araya girmesiyle, beklenmedik bir yoğunlukta mesai trafiğinin yaşanmasıyla Mutaf’ın Vekil Müdürlüğü,  kendi isteğiyle tayin olduğu Fethiye İlçe Nüfus Müdürlüğü’ndeki görevine başladığı Aralık 2020’ye kadar, yaklaşık 15 ay devam etti.
 KAYMAKAMDAN MUTAF’A ÜSTÜN BAŞARI BELGESİ
                Mart 2020’den itibaren başlayan Coronavirüs  Pandemi döneminde; mesai kavramı olmadan  7 / 24 görevinin başında olan  Olgun Mutaf, Marmaris’ten ayrılmadan önce Kaymakam Ertuğ Şevket Aksoy tarafından “Üstün Başarı Belgesi” ile ödüllendirildi.
26 YIL SONRA YENİ YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ GÖREVDE

Ankara Şereflikoçhisar Kaymakamlığı Yazı işleri Müdürü iken, Marmaris’e atanan Kaymakamlık yeni Yazı işleri Müdürü  Esma Doğan Candan, Ocak ayı itibarıyla Marmaris’teki görevine başladı.
                Dile kolay!.. Ve Marmaris Kaymakamlığı 27. Yılda,  yeni bir Yazı işleri Müdürü’ne görev yeri oldu.
Ata SEVGİ AjansCANKA

                Marmaris Kaymakamlığı Yazı işleri Müdürü Esma Doğan Candan Kimdir?
                Yozgat doğumlu  ve Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümü mezunu olan Esma Doğan Candan;    mesleki Hayatına 1992 yılında Uşak’ın Eşme ilçesinde, o zamanki adı  FAK – FUK – FON olan Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Vakfı çalışanı olarak başladı.
1988 – 2002 yılları arasında Konya’nın Kulu ilçesi Ziraat Bankası’nda memur olarak çalışmaya devam eden Esma Doğan Candan; 2002 yılında İçişleri Bakanlığı bünyesinde Konya Doğanhisar Nüfus Müdürlüğü’ne atandı. Memuriyete Kulu Kaymakamlığı bünyesinde devam eden Esma Doğan Candan,  sonrasında Konya Valiliği Mahalli idareler Müdürlüğü’nde Şef olarak çalıştı.
                2015 yılında yapılan görevde yükselme sınavını kazanan Esma Doğan Candan; sırasıyla  Konya – Hadim, Kırıkkale – Çelebi ilçelerinde Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü olarak görev yaptı.
2017 yılında Ankara – Şereflikoçhisar Kaymakamlığı’nda Yazı İşleri Müdürü olarak görev yapan evli ve iki çocuk annesi Esma Doğan Candan, Aralık 2020’de Marmaris Kaymakamlığı’na Yazı İşleri Müdürü olarak atandı ve Ocak 2021’de yeni görevine başladı.”

________________________________________
AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)
ajanscanka.com/saglik-yasam/dis-sagliginda-erken-teshis-dental-tomografi.html
_________________________________________
MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA, AKLA GELİR NET SİGORTA!..
ajanscanka.com/ekonomi/marmaris_te_sigortaci_net_sigorta_tel_adres_elmas_ulupinar.html

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.