MARMARİS EMNİYET MÜDÜRÜ BAŞMÜFETTİŞ OLDU

MARMARİS EMNİYET MÜDÜRÜ BAŞMÜFETTİŞ OLDU

ABONE OL
31 Ocak 2021 21:33
MARMARİS EMNİYET MÜDÜRÜ BAŞMÜFETTİŞ OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MARMARİS EMNİYET MÜDÜRÜ BAŞMÜFETTİŞ OLDU
Ocak ayında terfi ederek 1. Sınıf Emniyet Müdürü olan Marmaris İlçe Emniyet Müdürü Namık Söylemez, bu kez de Polis Başmüfettişi olarak Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirildi.
                Ocak ayı sonu itibarıyla Marmaris’teki görevini tamamlayan Namık Söylemez; Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde Polis Başmüfettişi ünvanıyla çalışmak üzere, Marmaris’teki görevinden ayrıldı.
MÜDÜR OLARAK KARŞILADIK BAŞMÜFETTİŞ OLARAK YOLCULADIK
                Marmaris’te uzun yıllar görev yapan İlçe Emniyet Müdürü Namık Söylemez’in Marmaris’teki son mesai gününde, AjansCANKA Temsilcisi olarak, son konuğu olma onurunu yaşadık ve sevilen Müdürümüzü Polis Başmüfettişi olarak yolculadık… Ata SEVGİ AjansCANKA       “

Polis Başmüfettişi Namık Söylemez Kimdir?
Yozgat doğumlu olan Namık Söylemez; 1987 yılında Polis Koleji’nde başladığı mesleki eğitimine, 1995’te Polis Akademisi mezunu Komiser Yardımcısı ünvanıyla tamamladı.
Sırasıyla Emniyet Genel Müdürlüğü, Van ve Muğla illeri Emniyet Müdürlükleri bünyesinde çeşitli kademelerde görev yapan Söylemez; 2003 – 2004 arasında Birleşmiş Milletler bünyesinde gerçekleştirilen ” Peace Keeping” operasyonunda Türkiye’yi temsilen görev yaptı.
                Sonrasında yeniden Muğla’ya dönen Söylemez,  2008 – 20013 yılları arasında ilin çeşitli ilçelerinde Emniyet Müdürü olarak görevine devam etti.
2019 yılı Kasım ayından Ocak 2021’e kadar Marmaris İlçe Emniyet Müdürü olarak görev yapan Namık Söylemez, terfi ederek 1. Sınıf Emniyet Müdürü oldu ve bu kez de Polis Başmüfettişi ünvanıyla Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde çalışmak üzere, Marmaris’teki görevinden ayrıldı.”

________________________________________
AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)
ajanscanka.com/saglik-yasam/dis-sagliginda-erken-teshis-dental-tomografi.html
_________________________________________
MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA, AKLA GELİR NET SİGORTA!..
ajanscanka.com/ekonomi/marmaris_te_sigortaci_net_sigorta_tel_adres_elmas_ulupinar.html

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.