BASINDA SANSÜR GÜNCELLENEREK SAHİBİNİN SESİ HABERCİLİK OLDU

BASINDA SANSÜR GÜNCELLENEREK SAHİBİNİN SESİ HABERCİLİK OLDU

BUGÜN 24 TEMMUZ Basın Bayramı da diyorlar…     Günümüzde İlginç olan; Gerçek Gazeteciler sürünürken, Haber Memurları Doyasıya Bayramlaşıyorlar.

ABONE OL
24 Temmuz 2022 11:48
BASINDA SANSÜR GÜNCELLENEREK SAHİBİNİN SESİ HABERCİLİK OLDU
0

BEĞENDİM

ABONE OL

BASINDA SANSÜR GÜNCELLENEREK SAHİBİNİN SESİ HABERCİLİK OLDU
                BUGÜN 24 TEMMUZ Basın Bayramı da diyorlar…
Günümüzde İlginç olan; Gerçek Gazeteciler sürünürken, Haber Memurları Doyasıya Bayramlaşıyorlar.
                Kısaca SANSÜR KALKMADI, GÜNCELLENEREK SAHİBİNİN SESİ HABERCİLİK OLDU!..”
Bu çerçevede düşünerek, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın Basın Bayramı mesajını olduğu gibi görüşünüze sunuyoruz:

BAŞKAN OKTAY’DAN BASIN BAYRAMI MESAJI
                Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

24 Temmuz 1908 tarihinde basında sansürün kaldırıldığını hatırlatan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, “Kamuoyunu aydınlatılmasında ve bilgilendirilmesinde büyük gayret gösteren gazetecilerin 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı’nı kutluyorum” dedi.
Basının, çağdaş ve demokratik hayatın vazgeçilmezlerinden biri olduğunu belirten Başkan Oktay, “Meslek ilkelerine uygun, kişi hak ve hürriyetlerine saygılı, sorumluluk bilincinde, tarafsız bir yayıncılık anlayışı ile görevini yerine getirmeye çalışan gazeteciler; demokratik toplum düzeninin en büyük güvencesidir. Her türlü zor koşullara rağmen büyük bir fedakarlıkla görevini yerine getiren gazetecilerimiz halkımızın gerçekleri öğrenmesine ve bireysel hak ve özgürlüklerin gelişmesine çok büyük katkı sunmaktadır.
Bu vesileyle Marmaris’imizin son iki yıldır yaşadığı felaketlerde sesimizi duyurmamıza katkı sunan gazetecilerimize bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyor; ilçemizde ve ülkemizde görev yapan değerli basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum”
Demiş, Marmaris Belediye Başkan Mehmet Oktay… Ya Yaşanan Gerçekler?..
Ata SEVGİ AjansCANKA

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.