AK PARTİLİ ÖZKAN İÇİN  İYİ PARTİLİLER’DEN SUÇ DUYURUSU!
  • AjansCanka
  • Güncel
  • AK PARTİLİ ÖZKAN İÇİN  İYİ PARTİLİLER’DEN SUÇ DUYURUSU!

AK PARTİLİ ÖZKAN İÇİN  İYİ PARTİLİLER’DEN SUÇ DUYURUSU!

ABONE OL
2 Eylül 2021 00:27
AK PARTİLİ ÖZKAN İÇİN  İYİ PARTİLİLER’DEN SUÇ DUYURUSU!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

AK PARTİLİ ÖZKAN İÇİN  İYİ PARTİLİLER’DEN SUÇ DUYURUSU!
AK Parti Grup Başkan Vekili ve Denizli Milletvekili Cahit Özkan’ın
Beyaz TV’de katıldığı bir programda kullandığı, “İYİ Parti malum olduğu üzere kasetlerle, kongrelerle MHP’yi dizayn etmeyi başaramayan, FETÖ’nün kurduğu bir partidir.” sözlerine karşılık, İYİ Parti teşkilatları; ülke genelinde suç duyurunda bulundu.
               İYİ parti Muğla İl başkanı Davut Cumhur Akmeşe ve İl Yönetim kurulu üyelerinin de bulunduğu 25 kişi dün (1 Eylül 2021) Muğla Cumhuriyet Başsavcılığına giderek , Cahit Özkan hakkında resmi suç duyurusunda bulundular.
                 Adliye çıkışı açıklama yapan İYİ Parti Muğla İl Başkanı Davut Cumur Akmeşe; “Değerli hemşerilerimiz, malumunuz olduğu üzere AKP Denizli milletvekili olup ve aynı zamanda da partisinin Grup Başkanvekilliği görevini yürütmekte olan zat 29.08.2021 tarihinde Beyaz TV ‘de yayınlanan bir televizyon programında şahsım dahil tüm İyi Parti Teşkilatlarını, parti üyelerimizi ve hatta partimize oy vermiş tüm seçmenleri kapsar bir şekilde alenen ve açıkça hakaret, iftira, halkı kin ve düşmanlığa tahrik ve aşağılama suçlarını kararlılıkla işlemiştir. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener, Başkanlık Divanımız, Genel İdare ve Kurucular Kurulumuz, tüm parti il ve ilçe başkanlarımız, yönetim kurulumuz, tüm üyelerimiz ve hatta partimize oy vermiş tüm seçmenler FETÖ terör örgütü üyeliği ile itham edilmiş ve hedef olarak gösterilmiştir. Bu nefret dili ve hedef göstermelerinin doğurabileceği toplum nezdinde doğuracağı olumsuz neticelerin kötü bir örneği yakın zamanda İstanbul İl Başkanımız Sayın Buğra Kavuncu’ya düzenlenen saldırıdır. İktidar ve mensuplarının sergiledikleri bu hedef gösterme ve nefret dili, Türk Ceza Kanunu kapsamında suç teşkil eden eylemler içermekte olup, bağımsız yargının bu nefret diline ve halkı kin ve düşmanlığa iten bu eylemlere bir an evvel dur demesi ve gerekli soruşturmaların başlatılması adına tüm teşkilatlarımızla birlikte belirtilen zat hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunduk. Kamuoyuna saygıyla duyururuz.” dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

______________________________________
AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)
ajanscanka.com/saglik-yasam/dis-sagliginda-erken-teshis-dental-tomografi.html
_________________________________________
MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA, AKLA GELİR NET SİGORTA!..
ajanscanka.com/ekonomi/marmaris_te_sigortaci_net_sigorta_tel_adres_elmas_ulupinar.html     

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.