TURİZM EMEKÇİLERİNDE YENİ YÖNETİM GÖREVDE

TURİZM EMEKÇİLERİNDE YENİ YÖNETİM GÖREVDE

ABONE OL
31 Mart 2021 16:34
TURİZM EMEKÇİLERİNDE YENİ YÖNETİM GÖREVDE
0

BEĞENDİM

ABONE OL

TURİZM EMEKÇİLERİNDE YENİ YÖNETİM GÖREVDE
Marmaris’te 7 yıl önce kurulan;  Marmaris Kat Hizmetleri Eğitim Derneği’nde (MAHED)  Kurucu Başkan Pınar Kalkan Çamlar yapılan 3. Olağan kongrede görevini, yol arkadaşı Cemil Öztürk’e devretti.
48 Üyesi bulunan MAHED’in; Pandemi nedeniyle ertelenen ve 22 Mart’ta Club Aida’ da gerçekleşen 3. Olağan Kongresi sonrasında yapılan görev dağılımı sonucu, Yönetim Kurulu Başkan Cemil Öztürk, Başkan Yardımcısı Ayşe Onay, Sayman Muzafere Tugan, Sekreter Vefa Birleş ve Üye Birsen Süer‘den oluşturuldu.

PANDEMİ DÖNEMİNDE DAHA TİTİZ OLMAK ZORUNDAYIZ
Coronavirüs Pandemisinin özellikle hem toplum sağlığına hem de ekonomiye çok büyük zarar verdiğine dikkat çeken MAHED yeni dönem Başkanı Cemil Öztürk yaptığı açıklamada; “Bu günlere ulaşmamızda büyük emeği olan kurucu ve önceki dönem başkanımız Pınar Kalkan Çamlar’a çok teşekkür ediyoruz. Bizler kat hizmetleri çalışanları olarak; otellerde insan sağlığını direk ilgilendiren hijyen konusunun ve temizlik malzemelerini çok iyi bilmek zorundayız. Özellikle 1 yılı aşkın zamandır yaşamaya devam ettiğimiz Coronavirüs Pandemisi sürecinde, yaptığımız işimizde çok daha fazla titiz olmak zorundayız. Bundan sonra vereceğimiz eğitimlerde, Covid – 19 konusuna daha çok değineceğiz.” dedi. AjansCANKA

________________________________________
AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)
ajanscanka.com/saglik-yasam/dis-sagliginda-erken-teshis-dental-tomografi.html
_________________________________________
MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA, AKLA GELİR NET SİGORTA!..
ajanscanka.com/ekonomi/marmaris_te_sigortaci_net_sigorta_tel_adres_elmas_ulupinar.html

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.