MUĞLA MESLEK ODALARI “ELEKTRİK ZAMMINI GERİ ÇEKİN!..”

MUĞLA MESLEK ODALARI “ELEKTRİK ZAMMINI GERİ ÇEKİN!..”

ABONE OL
1 Mart 2022 16:35
MUĞLA MESLEK ODALARI “ELEKTRİK ZAMMINI GERİ ÇEKİN!..”
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MUĞLA MESLEK ODALARI “ELEKTRİK ZAMMINI GERİ ÇEKİN!..”
Muğla İl genelinde bulunan Borsa ve Ticari Meslek Odalarından Hükümete acil ve açık uyarı: “Elektriğe yapılan yüksek zam oranının geri çekilmesini üyelerimiz adına talep ediyoruz.”
                Muğla Ticaret ve Sanayi Odası’ndan (MUTSO) yapılan yazılı açıklamada: Muğla Borsa ve Odaları, yeni yılla birlikte ticarethanelere yapılan yüzde 125’lik zam oranı ile ilgili Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile T.C. Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK)’na Ocak ayı başında gerekli girişimlerde bulunmuştu.   
Bu kapsamda Muğla Borsa ve Odaları ortak açıklamada bulunarak şu ifadelere yer verdi: “Üyelerimiz 2019 yılında yaşanan Thomas Cook krizinden bu yana, 2 yıldır etkisi altına alan ve hala devam eden Kovid-19 pandemisi, yaz aylarında bölgemizde meydana gelen orman yangınları ve artan değişken döviz kurlarına rağmen faaliyetlerini devam ettirmek, üretmek ve hizmet sunmak için çabalamaktadır.  Tüm bu sıkıntılara ilave olarak  şimdi de enflasyonun kabul edilebilir seviyenin üzerinde olmasından dolayı çok ciddi sıkıntılar yaşamakta olan üyelerimiz; yüzde 125’lik elektrik zammı ile adeta işlerine son verme aşamasına gelmiştir. Bu durum bölgemizi, halkımızı ve ülkemizi olumsuz etkileyecektir. Bunların önüne geçebilmek adına elektriğe yapılan yüksek zam oranının geri çekilmesini üyelerimiz adına talep ediyoruz. Talebimiz üyelerimizin ticari faaliyetlerini sürdürebilmeleri ve küçük esnafın korunması adına önem arz etmektedir.” denildi. AjansCANKA

______________________________________
AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)
ajanscanka.com/saglik-yasam/dis-sagliginda-erken-teshis-dental-tomografi.html
_________________________________________
MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA, AKLA GELİR NET SİGORTA!..
ajanscanka.com/ekonomi/marmaris_te_sigortaci_net_sigorta_tel_adres_elmas_ulupinar.html

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.