MARMARİS’TEN ANKARA’YA SİYASET ÜSTÜ BİRLİK

MARMARİS’TEN ANKARA’YA SİYASET ÜSTÜ BİRLİK

ABONE OL
24 Ocak 2021 23:36
MARMARİS’TEN ANKARA’YA SİYASET ÜSTÜ BİRLİK
0

BEĞENDİM

ABONE OL

MARMARİS’TEN ANKARA’YA SİYASET ÜSTÜ BİRLİK
Marmaris AK Parti, MHP ve CHP İlçe Başkanlarından Federasyon (TURTAŞFED) Kuruluşunu Tamamlayan Bireysel Turizm Taşıma Esnaflarına Tam Destek!..
Merkezi Marmaris’te bulunan Muğla Bireysel Turizm Taşımacılar Derneği (MUBİTTAD) Yönetim Kurulu Üyeleri; AK Parti, MHP ve CHP İlçe Teşkilatlarını ziyaret ettikleri gün, Turizm Taşımacılar Federasyonu’nun (TURTAŞFED) kurulduğu haberini aldılar.
Daha öncesinde Eskişehir, Antalya, Kütahya ve Isparta’daki meslektaşları ile birlikte İçişleri Bakanlığı’na TURTAŞFED kuruluşu için müracaatta bulunan MUBİTTAD Yönetimine müjde Marmaris’te bulunan siyasileri ziyaret ettikleri gün geldi.
                MUBİTTAD Başkanı Şener Çıtakçı, Başkan Yardımcısı Hasan Süer, Genel Sekreter Ahmet Erganlı ve Sayman Adem Çatalkaya’dan oluşan heyeti AK Parti’de İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, Başkan Yardımcısı Anıl Berk ve İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Uslu Töredi karşıladı.
AK Parti ziyaretinde Bireysel Turizm Taşımacıların sektördeki yeri ve beklentileri ile ilgili bilgi veren MUBİTTAD Başkanı Şener Çıtakçı kuruluşu için müracaat ettikleri federasyonları TURTAŞFED’in bakanlıktan kuruluş onayı müjdesini az önce aldıklarına dikkat çekerek; “Marmaris’te yaklaşık 250, Muğla genelinde de 1000’den fazla bireysel turizm taşıma esnafımız var. Yıllardır ekmeğimizi turizm taşımacılık işimizden kazanıyoruz. Bugüne kadar çözülemeyen en büyük sorunumuz; işimizi yapabilmemiz için gerekli olan D2 Yetki belgesi doğrudan bizlere verilmiyor, ama bu işi yapan şirketlere veriliyor. Asıl işi yapan bizler o şirketlerle anlaşmak, sözleşme yapmak zorunda bırakılıyoruz. Ulaştırma Bakanlığının artık Türkiye genelinde sayısı 150 Bin’den fazla olan meslektaşlarımız ve bakmakla yükümlü olduğu ailelerini de düşünerek, yapacağı düzenleme ile D2 Yetki belgesini doğrudan bizlere, Bireysel Turizm Taşıma işi yapan esnaflara vermesini istiyoruz. 26 Ocak Salı günü Ulaştırma Bakanlığı yetkilileri ile D2 Belgesinin bize verilmesini artık TURTAŞFED Yönetimi olarak talep edeceğiz. Hükümet Temsilcisi olarak sizlerden bize destek vermenizi bekliyoruz.”dedi.
AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen’de TURTAŞFED’in kuruluşunun önemine vurgulayarak,  MUBİTTAD üyelerine tam destek sözü verdi.
                MUBİTTAD Yönetimi AK Parti ziyareti sonrasında MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci, Başkan Yardımcısı İbrahim Bolatkıran, Yönetim Kurulu Üyeleri Fikret Güneş, Hüseyin Gözalan ve Ebru Şeşe’ye konuk oldular. Ziyaretten oldukça memnun kalan MHP Marmaris İlçe Başkanı Kemal Kalemci kendilerinin Cumhur İttifakı ortağı olduklarına dikkat çekerek, TURTAŞFED’in kuruluşunu tebrik etti ve tam destek sözü verdi.

                MUBİTTAD Yönetimi Ankara öncesi son ziyareti CHP İlçe Başkanlığına yaptı. MUBİTTAD Yönetimini tek başına karşılayan CHP ilçe Başkanı Zekican Balcı turizmin bel kemiği olan küçük esnafın her zaman yanında olduklarına dikkat çekerek; “Biz de elimizden ne gelirse sizlere destek olmaya hazırız.” dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

________________________________________
AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)
ajanscanka.com/saglik-yasam/dis-sagliginda-erken-teshis-dental-tomografi.html
_________________________________________
MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA, AKLA GELİR NET SİGORTA!..
ajanscanka.com/ekonomi/marmaris_te_sigortaci_net_sigorta_tel_adres_elmas_ulupinar.html

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
300x250r
300x250r

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.